GK Trondheim

Adresse

Baard Iversens veg 7,

7037 Trondheim

Kontakt

Inneklima: +47 73 82 57 00
Elektro: +47 41 21 51 22
Rør: +47 73 19 02 22

E-post: post@gk.no

Privatkunde? Vi leverer rørleggertjenester til alle type boliger.

Kontakt oss her

Kontaktpersoner

Torgeir Nilsen er leder for prosjektutvikling i region Midt-Nord

Torgeir Nilsen

Leder Prosjektutvikling | Midt-Nord Prosjektutvikling

T: +47 958 65 448 E: torgeir.nilsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Torgeir

Ragnar Beckstrøm er Prosjektleder for vår rørvirksomhet i Trondheim

Ragnar Beckstrøm

Avdelingsleder | Trøndelag Rør Entreprise

T: +47 980 89 145 E: ragnar.beckstrom@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Ragnar

Hvis du mangler bilde

Lars Vuttudal

Avdelingsleder | Trøndelag Entreprise Elektro

T: +47 957 21 867 E: lars.vuttudal@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Lars

Hvis du mangler bilde

Ronny Johnsen

Avdelingsleder | Trøndelag Entreprise Klima

T: +47 481 49 532 E: ronny.johnsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Ronny

Hvis du mangler bilde

Geir Arne Bredesen

Avdelingsleder | Trøndelag Service Kulde

T: +47 951 93 202 E: geir-arne.bredesen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Geir Arne

Hvis du mangler bilde

Alf Einar Grimsø

Avdelingsleder | Trøndelag Service ROT

T: +47 905 97 770 E: alf-einar.grimso@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Alf Einar

Hvis du mangler bilde

Trond Fiksdal

Avdelingsleder | Trøndelag Service Elektro

T: +47 950 57 002 E: trond.fiksdal@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Trond

Hvis du mangler bilde

Jan Magnus Holthe

Avdelingsleder | Trøndelag Service Ventilasjon

T: +47 930 69 484 E: jan.holthe@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Jan Magnus

Hvis du mangler bilde

Arne Petter Kjøraas

Regionsdirektør | Midt Service

T: +47 922 53 285 E: arne-petter.kjoraas@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Arne Petter

Hvis du mangler bilde

Terje Enoksen Normann

Salg- og markedsleder | Midt Service

T: +47 926 32 075 E: terje.normann@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Terje Enoksen

Torgeir Spets, GK i Norge

Torgeir Spets

Regionsdirektør | Region Midt-Nord Byggteknologi og utvikling

T: +47 928 45 531 E: Torgeir.spets@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Torgeir

Hvis du mangler bilde

Knut André Høvik

Avdelingsleder | Byggautomasjon Trøndelag

T: +47 995 22 100 E: knut-andre.hoevik@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Knut André

Hvis du mangler bilde

Paul Bjørnerud

Serviceleder | Byggautomasjon Trøndelag

T: +47 996 02 650 E: paul.bjornerud@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Paul

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!