GK Gjøvik

På Gjøvik har vi både en inneklimaavdeling og rørleggervirksomhet.

Adresse

Thomasdalen 5, (inneklima)

2818 Gjøvik

Adresse

Thomasdalen 1, (rør)

2818 Gjøvik

Kontakt

Inneklima:

Tlf: +47 62 33 60 70
E-post: post@gk.no

 

Rør:

Tlf: +47 61 17 30 40
Vakttelefon: +47 90 53 88 88

E-post: post@gk.no

Privatkunde? Vi leverer rørleggertjenester til alle type boliger.

Kontakt oss her

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Bjørn Ove Bergh

Avdelingsleder | Øst Entreprise Rør

T: +47 992 04 569 E: bjorn-ove.bergh@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Bjørn Ove

Hvis du mangler bilde

Øyvind Skinstad

Prosjektleder | Øst Entreprise rør

T: +47 936 59 363 E: oyvind.skinstad@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Øyvind

Hvis du mangler bilde

Jan Olav Antonsen

Avdelingsleder | Gjøvik Service

T: +47 932 33 760 E: jan-olav.antonsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Jan Olav

Espen Thorgersen, GK i Norge

Espen Thorgersen

Regionsdirektør | Region Øst Service

T: +47 907 48 183 E: espen.thorgersen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Espen

Fredrik Blomstereng

Salg- og markedsleder | Region Øst Service

T: +47 932 62 656 E: fredrik-moen.blomstereng@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Fredrik

Hvis du mangler bilde

Ole Anders Pedersen

Prosjektutvikler | Øst prosjektutvikling

T: +47 992 04 585 E: ole.pedersen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Ole Anders

Lars Erik Myrvang, Regiondirektør Entreprise Sør-Øst

Lars Erik Myrvang

Regionsdirektør | Øst Entreprise

T: +47 488 68 420 E: lars-erik.myrvang@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Lars Erik

Kristin Alvsåker Granli

Administrativ saksbehandler | Øst Entreprise

T: +47 916 17 735 E: kristin.granli@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Kristin

Hvis du mangler bilde

Kjetil Indrebø

Prosjektleder | Gjøvik Service

T: +47 466 23 905 E: kjetil.indreboe@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Kjetil

Hvis du mangler bilde

Kærsti Marie Stenvold

Serviceleder | Gjøvik Service

T: +47 930 62 652 E: kaersti.stenvold@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Kærsti Marie

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!