GK Tromsø

Adresse

Strandvegen 144 C,

9006 Tromsø

GK i Tromsø

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Christer Johnsen

Serviceleder ventilasjon | Troms Service

T: +47 949 77 076 E: christer.johnsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Christer

Hvis du mangler bilde

Richard Kielland

Serviceleder kulde | Troms Service

T: +47 474 56 599 E: richard.kielland@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Richard

Hvis du mangler bilde

Raymond Tryggstrand

Serviceleder ROT | Troms Service

T: +47 902 05 969 E: raymond.tryggstrand@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Raymond

Hvis du mangler bilde

Espen Heiskel Mathisen

Serviceleder elektro | Troms Service

T: +47 464 22 540 E: espen-heiskel.mathisen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Espen

Hvis du mangler bilde

Mads Brelum

Avdelingsleder | Troms Service

T: +47 482 16 304 E: mads.brelum@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Mads

Hvis du mangler bilde

Viktor Strand

Prosjektutvikler | Midt Nord-Entreprise

T: +47 906 81 923 E: viktor.strand@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Viktor

Torgeir Spets, GK i Norge

Torgeir Spets

Regionsdirektør | Region Midt-Nord Byggteknologi og utvikling

T: +47 928 45 531 E: Torgeir.spets@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Torgeir

Hvis du mangler bilde

Tom Harald Markussen

Regionsdirektør | Nord Service

T: +47 469 50 208 E: tom-harald.markussen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tom Harald

Hvis du mangler bilde

Terje Enoksen Normann

Salg- og markedsleder | Nord Service

T: +47 926 32 075 E: terje.normann@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Terje Enoksen

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!