GK Bergen

Adresse

Folke Bernadottes vei 40,

5147 Fyllingsdalen

Postadresse

Pb 1417 Oasen

5844 Bergen

Kontakt

Tlf: +47 55 94 50 00

Kulde: Vakttelefon (15.30 - 07.30): +47 55 94 50 00

post@gk.no

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Harald Damhagen

Regionsdirektør, Inneklima

T: +47 928 45 515 E: harald.damhagen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Harald

Hvis du mangler bilde

Geir Bruun

Distriktssjef, Inneklima

T: +47 918 81 844 E: geir.bruun@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Geir

Hvis du mangler bilde

Arne Rutledal

Avdelingsleder i Elektro

T: +47 917 00 534 E: arne.rutledal@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Arne

Hvis du mangler bilde

Johannes Skorpen Dahl

Avdelingsleder i Entreprise

T: +47 905 68 492 E: johannes.dahl@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Johannes

Hvis du mangler bilde

Thomas Rasmussen

Avdelingsleder i Service

T: +47 474 75 031 E: t.rasmussen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Thomas

Hvis du mangler bilde

Siri Kristine Skorve

Avdelingsleder i Kulde

T: +47 932 12 35 E: siri.skorve@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Siri Kristine

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!