GK Bergen

Adresse

Folke Bernadottes vei 40,

5147 Fyllingsdalen

Adresse

Rosslandsvegen 364,

5918 Frekhaug

Postadresse

Pb 1417 Oasen

5844 Bergen

Kontakt

Tlf: +47 55 94 50 00

Kulde: Vakttelefon (15.30 - 07.30): +47 55 94 50 00

E-post: post@gk.no

Nærbilde av GK-ansatt med arbeidsklær

Privatkunde? Vi leverer elektrikertjenester til alle type boliger.

Kontakt oss her

Kontaktpersoner

John Harald Hegdal

Leder prosjektutvikling | Vest Prosjektutvikling

T: +47 415 99 223 E: john.hegdal@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt John Harald

Hvis du mangler bilde

Bjørn Rune Hansson

Avdelingsleder | Bergen og Nordhordland Service

T: +47 913 82 003 E: bjorn-rune.hansson@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Bjørn Rune

Bjørn Svendsen Horn

Regionsdirektør | Region Vest Entreprise

T: +47 926 26 560 E: bjoern.svendsen-horn@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Bjørn Svendsen

Espen Holum, Regionsdirektør Vest, Byggteknologi og utvikling

Espen Holum

Regionsdirektør | Vest Byggteknologi og utvikling

T: +47 982 11 747 E: espen.holum@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Espen

Hvis du mangler bilde

Øystein Kvamme

Regionsdirektør | Vest Service

T: +47 928 51 660 E: oystein.kvamme@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Øystein

Hvis du mangler bilde

Thomas Rasmussen

Serviceleder ventilasjon | Bergen og Nordhordland Service

T: +47 474 75 031 E: t.rasmussen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Thomas

Poja Saleh

Poja Saleh

Avdelingsleder | Bergen elektro, service

T: +47 477 06 000 E: poja.saleh@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Poja

Stian Vemøy

Salgs- og markedsleder | Vest Service

T: +47 488 89 315 E: stian.vemoy@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Stian

Hvis du mangler bilde

Christer Andrè Johansen

Serviceleder | Byggteknologi og utvikling

T: +47 414 79 099 E: christer-andre.johansen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Christer Andrè

Hvis du mangler bilde

Christoffer Gerhardsen

Prosjektleder | Byggteknologi og utvikling Entreprise

T: +47 405 27 050 E: christoffer.gerhardsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Christoffer

Hvis du mangler bilde

Johannes Skorpen Dahl

Prosjektsjef | Bergen Entreprise

T: +47 905 68 492 E: johannes.dahl@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Johannes

Hvis du mangler bilde

André Møller-Hansen

Prosjektutvikler | Region Vest

T: +47 900 90 666 E: andre.moller-hansen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt André

Hvis du mangler bilde

Kristoffer Hille

Avdelingsleder | Bergen Entreprise

T: +47 926 17 351 E: kristoffer.hille@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Kristoffer

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!