GK Bergen

Adresse

Folke Bernadottes vei 40,

5147 Fyllingsdalen

Adresse

Rosslandsvegen 364,

5918 Frekhaug

Postadresse

Pb 1417 Oasen

5844 Bergen

Kontakt

Tlf: +47 55 94 50 00

Kulde: Vakttelefon (15.30 - 07.30): +47 55 94 50 00

E-post: post@gk.no

Privatkunde? Vi leverer elektrikertjenester til alle type boliger.

Kontakt oss her

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Bjørn Rune Hansson

Avdelingsleder | Bergen og Nordhordland Service

T: +47 913 82 003 E: bjorn-rune.hansson@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Bjørn Rune

Hvis du mangler bilde

Christoffer Kleppe Abbedissen

Serviceleder kulde | Bergen og Nordhordland Service

T: +47 992 50 106 E: christoffer.abbedissen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Christoffer Kleppe

Hvis du mangler bilde

Thomas Rasmussen

Serviceleder ventilasjon | Bergen og Nordhordland Service

T: +47 474 75 031 E: t.rasmussen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Thomas

Hvis du mangler bilde

Eirik Dale

Serviceleder elektro | Bergen og Nordhordland Service

T: +47 924 61 266 E: eirik.dale@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Eirik

Hvis du mangler bilde

Christoffer Gerhardsen

Prosjektleder | Byggteknologi og utvikling Entreprise

T: +47 405 27 050 E: christoffer.gerhardsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Christoffer

Hvis du mangler bilde

Christer Andrè Johansen

Serviceleder | Byggteknologi og utvikling

T: +47 414 79 099 E: christer-andre.johansen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Christer Andrè

Hvis du mangler bilde

Geir Bruun

Avdelingsleder | Bergen Entreprise

T: +47 918 81 844 E: geir.bruun@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Geir

Hvis du mangler bilde

Johannes Skorpen Dahl

Prosjektsjef | Bergen Entreprise

T: +47 905 68 492 E: johannes.dahl@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Johannes

Sten Magne Birkeland, regionsdirektør Vest Service

Sten Magne Birkeland

Regionsdirektør | Vest Service

T: +47 905 19 032 E: sten.birkeland@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Sten Magne

Espen Holum, Regionsdirektør Vest, Byggteknologi og utvikling

Espen Holum

Regionsdirektør | Vest Byggteknologi og utvikling

T: +47 982 11 747 E: espen.holum@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Espen

Stian Vemøy

Salgs- og markedsleder | Vest Service

T: +47 488 89 315 E: stian.vemoy@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Stian

Hvis du mangler bilde

Harald Damhagen

Salg- og markedssjef | Entreprise

T: +47 928 45 515 E: harald.damhagen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Harald

Hvis du mangler bilde

André Møller-Hansen

Prosjektutvikler | Region Vest

T: +47 900 90 666 E: andre.moller-hansen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt André

John Harald Hegdal

Leder prosjektutvikling | Vest Prosjektutvikling

T: +47 415 99 223 E: john.hegdal@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt John Harald

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!