GK Stavanger

Adresse

Luramyrveien 17,

4313 Sandnes

Kontakt

Tlf: +47 51 81 59 00
E-post: post@gk.no

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Hilde Monica Klungtvedt

Avdelingsleder | Sørvest Service

T: +47 926 65 689 E: hilde-monica.klungtvedt@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Hilde Monica

Hvis du mangler bilde

Jan Ove Olsen

Serviceleder ventilasjon | Sørvest Service

T: +47 982 50 760 E: jan-ove.olsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Jan Ove

Hvis du mangler bilde

Vidar Nornes

Serviceleder kulde | Sørvest Service

T: +47 934 65 405 E: vidar.nornes@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Vidar

Hvis du mangler bilde

Øyvind Byberg

Avdelingsleder | Sørvest Entreprise

T: +47 479 66 879 E: oeyvind.byberg@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Øyvind

John Harald Hegdal

Leder prosjektutvikling | Vest Prosjektutvikling

T: +47 415 99 223 E: john.hegdal@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt John Harald

Sten Magne Birkeland, regionsdirektør Vest Service

Sten Magne Birkeland

Regionsdirektør | Vest Service

T: +47 905 19 032 E: sten.birkeland@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Sten Magne

Espen Holum, Regionsdirektør Vest, Byggteknologi og utvikling

Espen Holum

Regionsdirektør | Vest Byggteknologi og utvikling

T: +47 982 11 747 E: espen.holum@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Espen

Stian Vemøy

Salgs- og markedsleder | Vest Service

T: +47 488 89 315 E: stian.vemoy@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Stian

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!