GK Grenland

Adresse

Porsgrunnsveien 188,

3735 Skien

Kontakt

Tlf: +47 35 56 05 60
E-post: post@gk.no

Privatkunde? Vi leverer rør- og elektrikertjenester til alle type boliger.

Kontakt oss her

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Sølve Nærum

Avdelingsleder | Grenland Service

T: +47 932 33 740 E: solve.naerum@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Sølve

Hvis du mangler bilde

Torgeir Kristoffersen

Avdelingsleder | Vestfold-Telemark Entreprise

T: +47 971 04 244 E: torgeir.kristoffersen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Torgeir

Hvis du mangler bilde

Sindre Håtveit

Prosjektleder | Drammen, Vestfold og Telemark Entreprise

T: +47 482 09 034 E: sindre.haatveit@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Sindre

Hvis du mangler bilde

Marius Sandland

Serviceleder | Elektro | Grenland Service

T: +47 467 67 949 E: marius.sandland@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Marius

Hvis du mangler bilde

Brede Wingård Larsen

Serviceleder | Grenland Ventilasjon Service

T: +47 932 33 738 E: brede.larsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Brede Wingård

Hvis du mangler bilde

Nicolai Thomas Hodne

Serviceleder | Grenland Service

T: +47 979 91 010 E: nicolai.hodne@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Nicolai Thomas

Hvis du mangler bilde

Ragnar Karlsen

Serviceleder | Grenland Ventilasjon Service

T: +47 902 39 101 E: ragnar.karlsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Ragnar

Jon Arthur Solsbak

Jon Arthur Solsbak

Serviceleder | Rør | Grenland Service

T: +47 928 80 898 E: jon.arthur.solsbak@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Jon Arthur

Hvis du mangler bilde

Stig Hamre

Regionsdirektør | Region Sør Service

T: +47 954 71 297 E: stig.hamre@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Stig

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!