GK Hamar

Adresse

Gjerluvegen 3B,

2320 Furnes

Kontakt

Tlf: +47 62 51 98 50
Rørvakt: +47 95 11 47 70

E-post: post@gk.no

GKs kontor på Hamar

Privatkunde? Vi leverer rørleggertjenester til alle type boliger.

Kontakt oss her

Kontaktpersoner

Hilde Berg

Serviceleder | Hamar Service

T: +47 900 35 418 E: hilde.berg@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Hilde

Hvis du mangler bilde

Marius Lundby

Key Account Manager | Hamar Service

T: +47 952 26 888 E: marius.Lundby@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Marius

Hvis du mangler bilde

Ole Anders Pedersen

Prosjektutvikler | Øst prosjektutvikling

T: +47 992 04 585 E: ole.pedersen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Ole Anders

Lars Erik Myrvang, Regiondirektør Entreprise Sør-Øst

Lars Erik Myrvang

Regionsdirektør | Øst Entreprise

T: +47 488 68 420 E: lars-erik.myrvang@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Lars Erik

Espen Thorgersen, GK i Norge

Espen Thorgersen

Regionsdirektør | Region Øst Service

T: +47 907 48 183 E: espen.thorgersen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Espen

Fredrik Blomstereng

Salg- og markedsleder | Region Øst Service

T: +47 932 62 656 E: fredrik-moen.blomstereng@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Fredrik

Hvis du mangler bilde

Bjørn Ove Bergh

Avdelingsleder | Øst Entreprise Rør

T: +47 992 04 569 E: bjorn-ove.bergh@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Bjørn Ove

Kristin Alvsåker Granli

Administrativ saksbehandler | Øst Entreprise

T: +47 916 17 735 E: kristin.granli@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Kristin

Hvis du mangler bilde

Sindre Skår

Key Account Manager | Hamar Service

T: +47 992 04 550 E: sindre.skaar@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Sindre

Hvis du mangler bilde

Andre N. Simonsen

Regionsdirektør | Region Sør-Øst og Stor-Oslo Byggteknologi og utvikling

T: +47 920 38 184 E: andre.simonsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Andre N.

Bjørn Erik Østli

Avdelingsleder | Oslo Byggautomasjon Service

T: +47 970 01 605 E: bjorn.ostli@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Bjørn Erik

Helge Nedreberg

Salgsingeniør | Oslo Byggautomasjon Service

T: +47 911 84 227 E: helge.nedreberg@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Helge

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!