GK Drammen

Adresse

Bjørnstjerne Bjørnsons gate 110,

3044 Drammen

Kontakt

Tlf: +47 32 21 84 10
E-post: post@gk.no

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Tore Lae

Avdelingsleder | Drammen Service og Entreprise

T: +47 932 33 534 E: tore.lae@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tore

Hvis du mangler bilde

Tom Anders Assjer

Serviceplanlegger | Drammen Service

T: +47 413 75 941 E: tom.assjer@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tom Anders

Hvis du mangler bilde

Svein-Arne Simensen

Serviceleder ventilasjon | Drammen Service

T: +47 930 52 826 E: svein-arne.simensen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Svein-Arne

Hvis du mangler bilde

Beate Berdahl

Serviceleder ventilasjon | Drammen Service

T: +47 907 71 371 E: beate.berdahl@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Beate

Hvis du mangler bilde

Paul Myrhaug

Serviceleder ventilasjon | Drammen Service

T: +47 406 12 527 E: paul.myrhaug@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Paul

Hvis du mangler bilde

Martin Fjeld

Serviceleder ventilasjon | Drammen Service

T: +47 414 73 287 E: martin.fjeld@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Martin

Hvis du mangler bilde

Frode Jacobsen

Serviceleder ventilasjon | Drammen Service

T: +47 901 78 404 E: frode.jacobsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Frode

Hvis du mangler bilde

Simen Bekkenes-Grønlie

Serviceleder ventilasjon | Drammen Service

T: +47 410 75 863 E: simen.bekkenes-groenlie@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Simen

Hvis du mangler bilde

Geir Halvor Kleiv

Serviceleder kulde | Drammen Service

T: +47 411 29 041 E: geir.kleiv@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Geir Halvor

Hvis du mangler bilde

Kim Hansen Løken

Salgssjef | Drammen Service

T: +47 971 18 393 E: kim.hansen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Kim Hansen

Stig Hamre, regionsdirektør Sør Service

Stig Hamre

Regionsdirektør | Sør Service og Entreprise

T: +47 954 71 297 E: stig.hamre@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Stig

Hvis du mangler bilde

Tom Røine

Salgs- og markedsleder | Sør Service

T: +47 934 48 473 E: tom.roeine@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tom

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!