GK Helgeland

Adresse

Søderlundmyra 14,

8622 Mo i Rana

Kontakt

Tlf: +47 75 12 01 10
E-post: post@gk.no

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Rune Andre Pettersen

Avdelingsleder | Nordland Service

T: +47 932 25 843 E: rune.pettersen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Rune Andre

Hvis du mangler bilde

Tom Harald Markussen

Regionsdirektør | Nord Service

T: +47 469 50 208 E: tom-harald.markussen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tom Harald

Hvis du mangler bilde

Benedicte Hansen

Salgs- og markedsleder | Region Nord Service

T: +47 976 88 085 E: benedicte.hansen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Benedicte

Hvis du mangler bilde

Ole Jakob Olsen

Avdelingsleder, Rør

T: +47 916 07 120 E: ole-jakob.olsen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Ole Jakob

Torgeir Spets, GK i Norge

Torgeir Spets

Regionsdirektør | Region Midt-Nord Byggteknologi og utvikling

T: +47 928 45 531 E: Torgeir.spets@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Torgeir

Hvis du mangler bilde

Morten Sandvik

Avdelingsleder | Nordland Byggautomasjon

T: +47 970 41 412 E: morten.sandvik@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Morten

Kay Lennart Øines

Serviceleder | Nordland Byggautomasjon Service

T: +47 952 76 638 E: kay.oines@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Kay Lennart

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!