GK Lillehammer

På Lillehammer har vi både inneklima, elektro og rørvirksomhet.

Adresse

Storgata 178

2615 Lillehammer

Kontakt

Inneklima og rør
Tlf: +47 61 22 29 50
Rørvakt (kl 15-07):
+47 992 04 500
E-post: post@gk.no

 

Elektro
Tlf: +47 61 25 60 50
E-post: post.elektro.lillehammer@gk.no

Privatkunde? Vi leverer rør- og elektrikertjenester til alle type boliger.

Kontakt oss her

Kontaktpersoner

Mikael Sølvsberg

Avdelingsleder | Lillehammer Service rør og ventilasjon

T: +47 992 41 491 E: mikael.solvsberg@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Mikael

Glenn Wiik

Glenn Wiik

Serviceleder | Lillehammer Service rør og ventilasjon

T: +47 992 04 525 E: glenn.wiik@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Glenn

Per Kristian Rustadstuen

Per Kristian Rustadstuen

Serviceleder| Lillehammer Service rør og ventilasjon

T: +47 993 27 809 E: per-kristian.rustadstuen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Per Kristian

Hvis du mangler bilde

Stian Brendløkken

Prosjektleder | Lillehammer Service Elektro

T: +47 971 16 692 E: stian.brendlokken@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Stian

Hvis du mangler bilde

Bjørn Ove Bergh

Avdelingsleder | Øst Entreprise Rør

T: +47 992 04 569 E: bjorn-ove.bergh@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Bjørn Ove

Kristin Alvsåker Granli

Administrativ saksbehandler | Øst Entreprise

T: +47 916 17 735 E: kristin.granli@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Kristin

Lars Erik Myrvang

Regionsdirektør | Region Øst Entreprise

T: +47 488 68 420 E: lars-erik.myrvang@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Lars Erik

Fredrik Blomstereng

Salg- og markedsleder | Region Øst Service

T: +47 932 62 656 E: fredrik-moen.blomstereng@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Fredrik

Espen Thorgersen, GK i Norge

Espen Thorgersen

Regionsdirektør | Region Øst Service

T: +47 907 48 183 E: espen.thorgersen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Espen

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!