GK Harstad

Adresse

Mercurveien 4,

9408 Harstad

Postadresse

Postboks 6

Kontakt

Tlf: +47 77 01 89 00
E-post: post@gk.no

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

John Olav Solaas

Avdelingsleder | Hålogaland Service

T: +47 924 19 785 E: john.solaas@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt John Olav

Hvis du mangler bilde

Carina Eliseussen

Serviceleder ventilasjon | Hålogaland Service

T: +47 916 48 775 E: carina.eliseussen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Carina

Tore Eidissen

Avdelingsleder | Riksdekkende kunder

T: +47 906 40 009 E: tore.eidissen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tore

Hvis du mangler bilde

Tom Harald Markussen

Regionsdirektør | Nord Service

T: +47 469 50 208 E: tom-harald.markussen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tom Harald

Torgeir Spets, GK i Norge

Torgeir Spets

Regionsdirektør | Region Midt-Nord Byggteknologi og utvikling

T: +47 928 45 531 E: Torgeir.spets@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Torgeir

Thomas Bendiksen

Avdelingsleder | Troms og Finnmark Byggautomasjon Service

T: +47 934 00 217 E: thomas.bendiksen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Thomas

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!