GK Sørreisa

Adresse

Vikaveien 8,

9310 Sørreisa

Kontakt

Tlf: +47 77 86 21 20
E-post: post@gk.no

Våre tjenester

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Mads-Øyvind Estensen

Serviceleder ventilasjon | Troms Service

T: +47 988 62 727 E: mads-oyvind.estensen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Mads-Øyvind

Tore Eidissen

Avdelingsleder | Riksdekkende kunder

T: +47 906 40 009 E: tore.eidissen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tore

Hvis du mangler bilde

Tom Harald Markussen

Regionsdirektør | Nord Service

T: +47 469 50 208 E: tom-harald.markussen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tom Harald

Hvis du mangler bilde

Mads Brelum

Avdelingsleder | Troms Service

T: +47 482 16 304 E: mads.brelum@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Mads

Torgeir Spets, GK i Norge

Torgeir Spets

Regionsdirektør | Region Midt-Nord Byggteknologi og utvikling

T: +47 928 45 531 E: Torgeir.spets@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Torgeir

Thomas Bendiksen

Avdelingsleder | Troms og Finnmark Byggautomasjon Service

T: +47 934 00 217 E: thomas.bendiksen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Thomas

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!