GK Alta

Adresse

Industrihøyden 12, 9513 Alta

Postadresse

Postboks 240

Kontakt

Tlf: +47 78 44 90 00

Vakttelefon (15.30 - 07.30): +47 91 54 90 00

E-post: post@gk.no

Våre tjenester

Kontaktpersoner

Hvis du mangler bilde

Remi Hansen

Avdelingsleder | Finnmark Service

T: +47 900 99 153 E: remi.hansen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Remi

Hvis du mangler bilde

Airin Hansen

Serviceleder ventilasjon | Finnmark Service

T: +47 414 77 551 E: airin.hansen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Airin

Hvis du mangler bilde

Simen Bjørnhaug Nilsson

Serviceleder kulde | Finnmark Service

T: +47 977 57 228 E: simen.nilsson@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Simen

Hvis du mangler bilde

Tom Harald Markussen

Regionsdirektør | Nord Service

T: +47 469 50 208 E: tom-harald.markussen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tom Harald

Tore Eidissen

Avdelingsleder | Riksdekkende kunder

T: +47 906 40 009 E: tore.eidissen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Tore

Torgeir Spets, GK i Norge

Torgeir Spets

Regionsdirektør | Region Midt-Nord Byggteknologi og utvikling

T: +47 928 45 531 E: Torgeir.spets@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Torgeir

Thomas Bendiksen

Avdelingsleder | Troms og Finnmark Byggautomasjon Service

T: +47 934 00 217 E: thomas.bendiksen@gk.no

Har du spørsmål?

Kontakt Thomas

Kontaktskjema

Valgfri

Takk!

Meldingen din er sendt. Vi kommer tilbake til deg så fort som mulig. Ha en fin dag videre!